RC Robotai Real Hero 2 vnt.

1705924

69,99 € su PVM

-20,00 €

89,99 € su PVM

Apie prekę

RC Robotai Real Hero 2 vnt.


Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėje Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje 
(kontaktai)


Radijo bangomis valdomas robotas Real Hero gali boksuotis su savo priešininku robotu arba tiesiog treniruotis artėjančioms varžyboms vienas.  Robotas rinkinyje turi valdymo pultą. Pultas skirtas valdyti roboto rankas bet kojas. Kojose įmontuoti ratukai, todėl robotas važiuoja.
RC robotas turi įdiegtas dvi valdymo programas. Programa A skirta žaisti rankiniu būdu, viską valdote pats savarankiškai. Su pultu galite vairuoti, važiuoti į priekį ir atgal ir žinoma, boksuotis. Kai judinsite dešinę savo ranką, judės ir dešinė roboto ranka ir atvirkščiai. Programa B skirta žaisti naudojant kombinuotos judesius. Robotas pats daro atitinkamus judesius suspaudžius reikiamas mygtukų kombinacijas. Tai puikus žaislas robotas žaisti ir vienam ir kartu su draugais.
Kiekvienas robotas turi bokso režimą. Žaidžiant su priešininku pataikius robotui 5 kartus į galvą jis išsijungia ir pralaimi kovą, todėl kautis tampa dar įdomiau. Robotas veikia nuo kraunamų elementų, juos rasite rinkinyje. Valdymo pulte dedasi 4 x AA tipo elementai. Rinkinyje esančią dėžę galite naudoti kaip ringą kovoms.

Roboto dydis: 22 cm.

Komplekte:

Robotas x 2 vnt;
Valdymo pultas x 2 vnt;
Kraunamos baterijos robotui x 2 vnt;
Dėžė.