Sraigtasparnis Syma S5

1706004

19,99 € su PVM

-10,00 €

29,99 € su PVM

Apie prekę

Sraigtasparnis Syma S5

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!


Naujosios laidos SYMA sraigtasparniai - geras pasirinkimas pradedantiesiems modeliuotojams. Patikima konstrukcija ir nepaprastas patvarumas yra tik keletas jo privalumų. Du rotoriai užtikrina nepaprastą stabilumą, todėl modelis gali būti lengvai pilotuojamas net vaikams. Pagerinta naujoji "GYRO" stabilizavimo sistema dabar kalibruojama pati, tai reiškia, kad visiškai nepatyręs pilotas neturės jokių menkiausių problemų per pirmuosius skrydžius.

Ypatybės:

6-ių ašių giroskopinė skrydžio stabilizavimo sistema - užtikrina ypatingai stabilų skrydį. Sraigtasparnis automatiškai išsitiesina jeigu būna paverčiamas vėjo ar pan. 
Kompozicinių medžiagų korpusas - lengvas bei tvirtas sraigtasparnio korpusas kuris smūgio metu gali amortizuoti ir sugerti smūgio energiją.

Specifikacijos
:

Gamintojas: Syma
Amžius: rekomenduojamas nuo 14 metų
Modelis: Syma S5

Dažnis: 2.4GHz
Akumuliatorius: 3,7 V Li-Po 70mAh
Skraidymo laikas: iki 6 min.
Akumuliatoriaus įkrovimo laikas: 130 min.
Kontroliavimo ribos: iki 30 m
Garantija: 24 mėn.
Judančioms dalims taikoma 3 mėn. garantija

Komplekte:

1 x Sraigtasparnis
1 x Pakrovėjas
1 x Pakuotė 
1 x Valdymo pultelis
1 x Instrukcija skaitmeniniu formatu (paspauskite nuorodą)

Dėmesio!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.